Přeskočit na obsah

Průběžné celkové výsledky – muži

Pořadí Jméno Klub Národnost Skupina RAZA
1. František Serbus SC JÚ Praha CZE F321801
2. Jaroslav Petrouš ABB Pardubice CZE F571645
3. Tomáš Horáček SC JÚ Praha CZE F341395
4. Martin Adamčík ABB Pardubice CZE F631333
5. Michal Vimmer TJ Halma Plzeň CZE F371292
6. Petr Vrátil Elite handicap sport CZE F381088
7. Michal Enge SSK Vítkovice CZE F51848
8. Aleš Kisý SK Nové Město nad Metují CZE F53816
9. Oliver Janouch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE T12743
10. Josef Štiak SK Nové Město nad Metují CZE F56715
11. Jiří Cibelius ABB Pardubice CZE F55670
12. Dušan Ščambura AK Olomouc CZE F55575
13. Michal Rotter AK Olomouc CZE F55544
14. Milan Bláha SK Nové Město nad Metují CZE F54530
15. David Salay SK Nové Město nad Metují CZE F52505
16. Martin Dvořák Elite handicap sport CZE F34452
17. Andrij Didyk TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE F11438
18. Jiří Kohout Elite handicap sport CZE F37435
19. Marek Douda Elite handicap sport CZE F34404
20. Martin Slabý SC JÚ Praha CZE F57348
21. Jaroslav Brož SSK Vítkovice CZE F53343
22. Martin Zvolánek SK Nové Město nad Metují CZE F51338
23. Martin Kukla AK Olomouc CZE F37337
24. Jiří Hindr SK Kociánka Brno CZE F33320
25. Václav Průša ABB Pardubice CZE F46317
26. Lukáš Studený AK Olomouc CZE F55297
27. Lukáš Šmejc ABB Pardubice CZE F54271
28. Vladimír Kadlík SK Moravia Brno CZE F54243
29. Martin Juřica SC JÚ Praha CZE F38241
30. Jan Majo SSK Vítkovice CZE F34171
31. Matěj Škoda Olfincar ski team Trutnov CZE T46167
32. Rychard Kyclt SC JÚ Praha CZE F32162
33. Lukáš Juřica SC JÚ Praha CZE F34162
34. Radek Coufal Handicap Sport Club Velké Meziříčí CZE F55144
35. Ondřej Bartošek SSK Vítkovice CZE T35140
36. Michal Tereska ABB Pardubice CZE F32106
37. Matěj Kotěšovský SK Nové Město nad Metují CZE T12103
38. Milan Melichar TJ Halma Plzeň CZE F3390
39. Mykola Pentja SC JÚ Praha CZE F5562
40. Matěj Berdis TJ Halma Plzeň CZE F3448
41. David Malý SC JÚ Praha CZE F3440
42. Marek Juras SSK Vítkovice CZE F3336
43. Marek Horský SSK Vítkovice CZE F3434
44. Tomáš Fojtík AK Olomouc CZE F5533
45. Tomáš Šťastný SC JÚ Praha CZE T3733
46. David Mirvald TJ ZP Nola Teplice CZE F3430
47. František Novák TJ ZP Nola Teplice CZE F3229
48. Filip Svoboda TJ ZP Nola Teplice CZE F3229
49. Filip Hrdlička SC JÚ Praha CZE T3524
50. Martin Přichystal AK Olomouc CZE T2024
51. Ondřej Štefek TJ ZP Nola Teplice CZE F3422
52. Richard Janáček SC JÚ Praha CZE F3516
53. Jan Kubíček TJ ZP Nola Teplice CZE F3214
54. Petr Komenda TJ ZP Nola Teplice CZE F388
55. Petr Němčák TJ Halma Plzeň CZE T384
56. Adam Urban TJ ZP Nola Teplice CZE T381
57. Marek Strohalm SSK Vítkovice CZE T371
58. Jiří Uhlíř ZRAK - Opava CZE T131
59. Ondřej Diepold TJ ZP Nola Teplice CZE T381
60. Josef Dekan TJ Halma Plzeň CZE T361
61. Ondřej Král TJ Halma Plzeň CZE T441
62. Dominik Hrubý TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE T20-1

Průběžné celkové výsledky – ženy

Pořadí Jméno Klub Národnost Skupina RAZA
1. Eva Berná Elite handicap sport CZE F371548
2. Anna Muziková SC JÚ Praha CZE F321532
3. Tereza Jakschová ASK Slavia Praha CZE T47742
4. Denisa Jancurová SC JÚ Praha CZE F32676
5. Martina Absolonová TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE T20650
6. Adéla Učňová SC JÚ Praha CZE F55638
7. Pavlína Absolonová TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE T20626
8. Miroslava Obrová SSK Vítkovice CZE F56595
9. Anna Marcaníková AC Wozmeni Zlín CZE F32559
10. Simona Bubeníčková SK Nové Město nad Metují CZE T11482
11. Ada Boudníková TJ ZP Nola Teplice CZE T47421
12. Tereza Odstrčilová ABB Pardubice CZE F33402
13. Ada Boudníková TJ ZP Nola Teplice CZE F46260
14. Rozálie Vaňáková SC JÚ Praha CZE F38185
15. Adriana Šarkoziova SSK Vítkovice CZE F57114
16. Zuzana Kostelňáková SSK Vítkovice CZE F56102
17. Kristína Moravčíková TJ Halma Plzeň CZE F3498
18. Vendula Písaříková ABB Pardubice CZE F3295
19. Sára Vašendová ZRAK - Opava CZE F1248
20. Dáša Pompová TJ ZP Nola Teplice CZE F3833
21. Martina Siváková ABB Pardubice CZE F3227
22. Patricia Pecková TJ ZP Nola Teplice CZE F3517
23. Dagmar Podzimková SK Kociánka Brno CZE F3712
24. Lucie Ludwigová ZRAK - Opava CZE T139
25. Rozálie Vaňáková SC JÚ Praha CZE T382
26. Sára Vašendová ZRAK - Opava CZE T131
27. Dáša Pompová TJ ZP Nola Teplice CZE T381
28. Emma Lochmanová TJ ZP Nola Teplice CZE T371
29. Barbora Jeníčková SC JÚ Praha CZE T351